• Home
  • /Bydgoszcz
  • /Ewa i Łukasz – Hotel Brzoza – Brzoza – film

Ewa i Łukasz – Hotel Brzoza – Brzoza – film

Ewa i Łukasz

Ewa i Łukasz

Nareszcie, po dość długiej przerwie, doczekaliśmy się pierwszej pracy w tym roku.

Ewa i Łukasz wraz z najbliższymi całkowicie mnie zaskoczyli swoim nastawieniem. Uśmiech za uśmiechem towarzyszył wszystkim cały czas, przez cały dzień.

No i ten pierwszy taniec, taki „Ich”. Bardzo ciekawa i złożona choreografia, oryginalny i bardzo ładnie odtańczony, nawet goście byli zaangażowani :o. W tym temacie nie poszli na łatwiznę, chociaż pewnie byłoby prościej, łatwiej, bez dodatkowego stresu (jeśli jakiś był, w co watpię, to Młodzi świetnie go maskowali.)

Widać, że Ewa i Łukasz bardzo się przyłożyli do organizacji swojego dnia. Zadbali o każdy szczegół (dziewczynka niosąca obrączki do ślubu, księga gości, tablica ze zdjęciami na sali weselnej, SAMODZIELNIE NAKRĘCONY FILM z podziękowań dla rodziców, upominki dla gości, samochód do ślubu (jeśli się wam spodobał, zapytajcie Krzysztofa Palacza- chyba ma namiar) i wiele, wiele innych.)

Ewa miała na sobie prześliczną i odważną sukienkę + ten wianek na głowie… MEGA! Nie mogę się doczekać kolejnej dziewczyny ubranej w podobny sposób, a szczytem marzeń byłby ślub w plenerze i wesele w stodole. Może niedługo, kto wie?

Młodzi także nie zawiedli jeśli chodzi o wybór propozycji muzycznych do filmu! Dostałem ich rekordową ilość, bo aż 24 utwory!  Było w czym wybierać. Teledysk na tym bardzo zyskał. Praktycznie, „złożył się” prawie sam 🙂

+

Wszystkiego najlepszego kochani 🙂

 

One thought on “Ewa i Łukasz – Hotel Brzoza – Brzoza – film

  1. Andrzej Gałązka to profesjonalista w każdym calu, a do tego niesamowity człowiek. Uwiecznił nasz ślub i wesele na magicznym filmie, który mamy od niecałego tygodnia, i ktory już zdążylismy obejrzeć ok 9 razy Film jest po prostu perfekcyjny! Pełen przepięknych ujęć, emocjonalny, dynamiczny, rytmiczny, doskonały jakościowo, z idealnie dobraną muzyką do poszczególnych fragmentów
    Andrzej ma niesamowitą wrażliwość na piękno i dlatego jego filmy tak zachwycają Nigdy nie lubiłam siebie oglądać na filmach , ale teraz (moze to nieskromnie zabrzmi) mogłabym patrzeć na siebie godzinami , i na mojego męża oczywiście .
    Dodatkowo Andrzej to bardzo sympatyczny typ, który od samego rana w dniu ślubu wprowadzał super atmosferę i dzięki temu stres był nam obcy ☺️ Bardzo polecamy !!!!
    i jeszcze raz dziękujemy Ci Andrzej!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.