Andrzej

Andrzej Gałązka- kamerzysta ślubny

W życiu piękne są tylko chwile –    uwiecznij te najważniejsze.

 
 

W tym miejscu mógłbym napisać wiele o sobie ale nie ukrywajmy, jestem obcą dla Was osobą, dlatego moim zadaniem będzie przełamanie pierwszych lodów, rozważne i skuteczne zmniejszanie dystansu między nami. Chcę abyście Wy i Wasi najbliżsi poczuli się komfortowo w obecności kamery.

Często udzielają mi się Wasze emocje. Towarzyszę Wam w jednym z najważniejszych dla Was dniu i w pewnym sensie przeżywam go razem z Wami. Realizuję plan zdjęciowy, jednocześnie nie skupiając na sobie uwagi otoczenia. Zależy mi na naturalności Waszej ekspresji i pozytywnych emocjach, a ujęcia uśmiechniętych ludzi mają dla mnie najwięcej wartości.

Moją pracę wykonuję “z ukrycia”, kiedy to tylko możliwe. Nie mówię Wam, co macie robić, a czego nie, z mojej strony spodziewajcie się jedynie sugestii i propozycji w odpowiednich momentach. Nigdy nie staram się być reżyserem, bo nie na tym polega reportaż. Scenografem, jak najbardziej i jak zawsze- dyskretnie.

Nie wykorzystuję sprzętu rzucającego się w oczy swoimi gabarytami lub dodatkowym oświetleniem. Światło zastane jest najlepsze- bo naturalne. Cały film wykonuję samodzielnie. Nikomu nic nie zlecam, dlatego jest spójny i dostosowany do Was.

Każdy kamerzysta ma swój sposób widzenia, swój styl, każdy jest inny i dysponuje innym sprzętem, dlatego nie każdy będzie dla Was. Tak naprawdę, to praca końcowa powinna Was przekonywać. Jeśli zdecydujecie się na mnie, wcześniej dobrze przejrzyjcie moją stronę. Chcę, abyście byli świadomi efektu, do jakiego dążę, abyście byli maksymalnie zadowoleni z mojej usługi.