• Home
  • /Oferta MSVIDEO

Oferta MSVIDEO

 

Witam serdecznie. Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu i wypełnienie formularza kontaktowego. 

 

                       FILM ŚLUBNY                                                        KOSZT REALIZACJI ZLECENIA: 4600 zł

 

  • Filmowanie od przygotowań do końca oczepin, max. 11 godzin
  • Długość filmu po składzie: do 100min.
  • Ilość kopii: 3 albumy DVD DL lub 3x Blu-Ray
  • Całe wydarzenie filmowane DSLR w rozdzielczości FHD
  • Bez dodatkowych kosztów dojazdu

Film Ślubny

Szczegóły

– filmowanie od przygotowań (2 godziny przed ślubem) do końca oczepin (nie dłużej niż do godz. 1:00). Filmowanie w dniu ślubu nie dłużej niż 11 godzin

– długość filmu do 100 minut lub wersja 30 minutowa (do uzgodnienia)

– zaawansowany skład filmu (dobranie odpowiednich ujęć względem udźwiękowienia, wykorzystanie dźwięku z systemu nagłaśniającego w kościele)

– zaawansowana autoryzacja (wieloprzebiegowa kompresja, menu, markery, kopia filmu na 1 płycie w najwyższej jakości)

– 3 kopie filmu na nośnikach DVD DL lub 3 kopie Blu-Ray w etui typu exclusive z bezpośrednim, indywidualnym nadrukiem. Płyty nie są zabezpieczone przed dalszym kopiowaniem.

 

Informacje dodatkowe:

Ostateczną decyzję odnośnie wyboru utworów muzycznych do filmu, teledysków ślubnych i całej konstrukcji filmu, podejmuje twórca dzieła (sugestie ze strony Pary Młodej mile widziane).

Jeśli realizowane są dodatkowe usługi poza pakietem, dojazd wyliczany jest wg stawki 1km=0,83zł.(cały dystans). W dalszych rejonach Polski i w innych krajach sprawy dojazdu i ew. noclegu ustalam indywidualnie.

 
 
 

DODATKOWO:

CENY DLA KORZYSTAJCYCH Z PAKIETU GŁÓWNEGO

Podziękowanie dla rodziców: (teledysk do 3 min., realizowany w plenerze, minimum 1 miesiąc przed ślubem. Czas filmowania do 4 godzin) 1200zł

Teledysk plenerowy: (teledysk do 3 min., realizowany na łonie natury, w jednej okolicy, poza dniem ślubu i wesela. Czas filmowania do 4 godzin) 1000zł

DRON: realizacja (600zł) i montaż (200zł) ujęć filmowych „z góry”. W cenę wliczony jest dojazd do 100km od Bydgoszczy. Filmowanie w dwóch lokalizacjach w dniu ślubu. Łączny koszt przedsięwzięcia 800zł.

Zaproszenie ślubne: film o długości do 2 minut realizowany w jednym miejscu. Czas filmowania do 2 godzin. 700zł

Teledysk reżyserowany typu LipDub: realizacja podczas zabawy weselnej i dodatkowo w 3 różnych lokalizacjach poza dniem ślubu. 2000zł

Film na nośniku pendrive: 200zł

Produkcja dostarczona na DVD i Blu-Ray/dodatkowa kopia: 300zł/80zł

Cena expresowego wykonania filmu: (do 14 dni od wesela) 800zł

Udostępnienie materiału źródłowego: 600zł

Archiwizacja materiału źródłowego i projektu na 1 rok: (możliwość wytworzenia dodatkowych kopii lub teledysków w późniejszym czasie) 100zł

 

 

Ślub jest często wydarzeniem stresującym dla większości młodych par, dlatego staram się stworzyć bezstresową atmosferę i dobry nastrój podczas filmowania.

Piękny kolor jest dla mnie bardzo ważny. Pełna i ciekawa paleta kolorów to nie tylko wyższa jakość obrazu. Poprawna kolorystyka sprawia, że film cieszy oko, jest milszy w odbiorze, sprawia radość.

Przy każdej realizacji filmu ślubnego spotykam się z innymi ludźmi, wymaganiami, miejscami, oświetleniem, pogodą. Wybieram sprawdzone metody i ustawienia, jednocześnie poszukuję nowych, ciekawych rozwiązań.

Nie ograniczam się obszarem wykonywanej pracy. Każdy pomysł który sprawi, że film stanie się ciekawszy, bardziej atrakcyjny wizualnie jest wart realizacji.

Ujęcia pogodnych, naturalnych i uśmiechniętych ludzi mają dla mnie najwięcej wartości. Chcąc uzyskać najlepszy efekt muszę mieć pewną kontrolę nad oświetleniem, tłem i sytuacją zdjęciową. Zawsze doradzam, co robić, aby wypaść korzystnie w ujęciach filmowych.

Zabawa weselna to także alkohol i różne zachowania osób po jego spożyciu. Ujęcia które w jakikolwiek sposób mogą ośmieszyć osoby filmowane szybko trafiają do kosza. Jeśli mam jakiekolwiek wątpliwości, zawsze kontaktuję się z moimi klientami i pytam o te sprawy. Bardzo delikatnie podchodzę do tych kwestii, bo wiem, że film ślubny to pamiątka, która zostanie z Wami na bardzo długo. Musi być uniwersalna i ponadczasowa, gdyż ma podobać się teraz i za 100 lat.

Nigdy nie zlecam mojej pracy osobom trzecim. Całość począwszy od filmowania, poprzez skład, kompresję i autoryzację materiału źródłowego, a skończywszy na wydrukowaniu i wypaleniu płyt z filmem, wykonuję samodzielnie. To podejście sprawia, że klient nigdy nie czeka miesiącami na ukończony film. Film jest spójny i jednolity pod kątem jakości obrazu i dźwięku, a także chronologii i dynamiki zdarzeń.

Nie korzystam z dodatkowego oświetlenia. Wysoka czułość sprzętu pozwala na filmowanie z wysoką jakością przy minimalnym, zastanym oświetleniu. W ten sposób nie psuję np. atmosfery dobrej zabawy wywoływanej przez efekty świetlne zespołu muzycznego.

Zakłócenia dźwięku w kościołach typu kasłanie, szuranie itp. są efektywnie wytłumiane poprzez rejestrację z systemu nagłaśniającego. Dźwięk rejestrowany jest przy wykorzystaniu najwyższej klasy mikrofonu.

Posiadam certyfikat uprawniający do filmowania ceremonii w obiektach sakralnych.

 

Polecam zapoznanie się z FAQ, moimi artykułami i najnowszymi realizacjami.

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, nie wahajcie kontaktować się ze mną, chętnie odpowiem na każde z nich.

Andrzej Gałązka – www.msvideo.pl – tel. 697-134-785