Ewelina i Damian – KAMA Kowalski – Skępe – film

Ewelina i Damian – KAMA Kowalski – Skępe – film

Ewelina + Damian

Ewelina + Damian

Kolejny Wielki dzień, kolejne wyzwanie. Dla Eweliny i Damiana był to dzień niewątpliwie pełen emocji, wzruszeń i dobrej zabawy! Wcześniej mieliśmy okazję oglądać ujęcia plenerowe zakochanych, dzisiaj czas na ich teledysk ślubny. Utwór do niego zaproponowała Ewelina i myślę że jest strzałem w 10-tkę. Świetnie pasuje przede wszystkim do niej i chronologii zdarzeń. W dodatku jej cudowna suknia w tańcu dopełniła całości. Ślub odbył się w pięknym lipnowskim kościele, do którego należy Ewelina. Piękny ślub, piękne wesele – warto obejrzeć.

Fotografia- Arkadiusz Kubiak Zespół muzyczny- TICTAK Zabawa weselna- dwupoziomowa sala „Kama” Kowalski Wszystkich gorąco pozdrawiam i do zobaczenia!

3 thoughts on “Ewelina i Damian – KAMA Kowalski – Skępe – film

 1. Ewelina i Damian

  Jeśli ktoś dzwoni do nas i mówi, ze bardzo się wzruszyl podczas oglądania teledysku albo, ze obejrzał go 50 razy to jest to dla nas najlepszy wyznacznik tego jak znakomita prace wykonal Andrzej.

  Wielki szacunek za profesjonalna wspólprace przy selekcji muzyki do filmu i teledysków oraz swietne wkomponowanie dobranych utworów idealnie do klimatu calosci. Dbalosc o detale i zaangażowanie by stworzyć cos niepowtarzalnego to z pewnoscia Twój znak rozpoznawczy.

  Serdeczne dzięki za otwartość na nasze sugestie i pomysły, które udało się wpleść w film i teledysk.

  „Ludzie pytaja mnie o cene usługi (…) bez obejrzenia choćby kilku moich prac” – Damn right Andrew! Wystarczy obejrzeć i nie ma wątpliwości – bezcenna pamiatka. Dlatego jestem pewien, ze jeszcze kiedyś się spotkamy żeby cos wspólnie zrealizować.

  Z niskimi ukłonami
  Ewelina i Damian

 2. Byłam, widziałam, impreza super. Dziękujemy za wspaniały film – rewelacyjne ujęcia Panie Andrzeju;) Pozdrawiam.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.