• Home
 • /Turzno
 • /Karolina i Michael – Pałac Romantyczny, Turzno – film

Karolina i Michael – Pałac Romantyczny, Turzno – film

Karolina + Michael

Karolina + Michael

To chyba najpiękniejsza praca, jaką udało się stworzyć dotychczas w tym sezonie ślubnym. A wszystko dzięki Parze Młodej, bo właśnie dzięki nim, miałem taką możliwość.

Ujęcia plenerowe realizowane były nie opodal Pałacu Romantycznego w… całkowitym cieniu. Zwróćcie uwagę na tło jakie wyrysował jeden z obiektywów, jestem mile zaskoczony efektem.. Utwór do teledysku ślubnego wybrałem jak zwykle na podstawie charakteru ujęć. Myślę, że spodoba się przede wszystkim Paniom. W następnym klipie prawdopodobnie będzie nieco inaczej. W każdym razie takie są plany. Podziękowania dla zespołu muzycznego i fotografa, dzięki za możliwość ustawienia świateł „pod siebie” i wszelkie logistyczne konsultacje. Wielkie uznanie dla firmy dekoratorskiej, myślę że wykonali świetną pracę, jak zawsze.

Karolino i Michaelu, dziękuję Wam za zaufanie, wierzę że spędzicie resztę swojego życia tak wzruszeni i szczęśliwi jak w dniu, w którym braliście ślub.

Przygotowania i wesele: Pałac Romantyczny Turzno

Ślub: Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Kaszczorku

Zespół: D-Tonacja

Auto do ślubu: Dariusz Skalski

Fotografia: Arek Zaremba

Pokaz sztucznych ogni: Thunder

Dekoracje: Deko-Tor

9 thoughts on “Karolina i Michael – Pałac Romantyczny, Turzno – film

 1. Andrzej, thank you so much for an amazing promo to my friends’ special day, we have all very enjoyed watching this (repeatedly)! The day has been beautifully captured in this promo because of your skills and I can’t wait to see the full version!

  • Thank you and everybody who has been participated in this wedding. Biggest thanks goes to Karolina for her commitment on wedding preparations. She did a fantastic job! Happy to see all the comments on Facebook channel! Wow 🙂
   Full version is coming rely soon. So, get yourself reedy 😉

 2. Panie Andrzeju, dziekujemy za wspaniala pamiatke ze slubu Karoliny i Michaela. Nasz syn Janek wciaz prosi o odtwarzanie teledysku bo sa w nim wszystkie najblizsze mu osoby, ktorych na codzien nie widzi a my za kazdym razem sie usmiechamy jak wspominamy ten piekny dzien:)

 3. Andrzej, where to start! Based on the quality of your previous work we knew we would have something special to remember our wedding day by but this video has really surpassed anything we could have expected. I’m sure if you had a view counter it would demonstrate how well received the video has been. Thank you for capturing the special moments of which we will surely treasure forever!

 4. Andrzej, obejrzeliśmy dziś nasz film ślubny:) Prze-pię-kny! Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą pamiątke.
  Świetna praca! Genialne ujęcia, super muzyka, całość pięknie się komponuje… Naprawdę nie mogliśmy lepiej trafić 🙂

  • Wielkie dzięki 🙂 Grunt to dobrze poznać swoich klientów i wiedzieć jakie mają oczekiwania. To nasze wspólne dzieło 🙂 Jeszcze raz bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Mam nadzieję że się jeszcze spotkamy 🙂

   • Również mam taką nadzieję 🙂 Uwierz mi, że w głowie już wymyślam różne okazje na kolejny film. Ślub to na pewno nie będzie haha (przynajmniej nie nasz), ale kto wie, może jakaś inna impreza rodzinna:) W międzyczasie będę Cię polecac wszystkim Tym, którzy w związek małżeński jeszcze nie wstąpili 🙂 Pozdrawiamy


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.