Kasia i Nando – Pałac Romantyczny Turzno – 432 Hz – film

Kasia + Nando

Kasia + Nando

I oto nadszedł. Długo wyczekiwany dzień w życiu Kasi i Nando. Niezapomniane chwile spędzone wśród przyjaciół i najbliższej rodziny w przepięknym Pałacu Romantycznym w Turznie. Ten teledysk ślubny to jedna z najładniejszych prac, jakie udało mi się wykonać w tym roku. Te chwile na długo pozostaną w pamięci świadków tego wydarzenia.

Podziękowania dla obsługi wesela, zespołu muzycznego i organizatora pokazu sztucznych ogni za miłą i udaną współpracę! Naprawdę, takiego pokazu fajerwerków jeszcze nie widziałem 🙂 Piękną dekorację ślubu i wesela, jaką mamy okazję podziwiać w filmie, zapewniła Pani Katarzyna.

All comment’s are very welcome!

Podczas wesela mieliśmy przyjemność oglądać prezentację multimedialną, jako część podziękowań dla rodziców Kasi i Nando. W tym miejscu chciałbym powrócić do tego momentu i przypomnieć jej zakończenie:

Kochani Rodzice.

U progu wspólnego życia we dwoje, chcielibyśmy w szczególny sposób zwrocić się właśnie do Was. Przepełnia nas bowiem uczucie ogromnej radości i wdzięczności. Byliście z nami od samego początku. Wyrastalismy na Waszych oczach, przy Was stawialiśmy pierwsze kroki, oraz wypowiadaliśmy pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudnosci, opiekowaliście się nami, wychowywaliście, by w końcu wprowadzić nas w dorosłe życie. Dziś zakładamy rodzinę i już niedługo sami będziemy rodzicami. Wtedy pewnie jeszcze bardziej uświadominy sobie jak wiele dobra dla nas uczyniliście. Nie raz jeszce zapewne skorzystamy z Waszej rady i doświadczenia życiowego. Mamy też nadzieję, że sprawimy Wam jeszcze dużo radości i będziemy dla Was pociechą.

To My Parents on my wedding day.

It’s hard to find the right words to tell you how I feel. I want to deeply thank you for all you’ve done for me. But „thank you” only begins to say what’s in my heart today. I sometimes took for granted your guidance and caring ways. The sacrifices made for me may have seemed to go unnoticed. But, as I start a new chapter in my life, I want you to know that your love and support are among my most cherished memories.

 

Love,

Kasia & Nando

8 thoughts on “Kasia i Nando – Pałac Romantyczny Turzno – 432 Hz – film

  1. Teledysk w pełni oddaje klimat wesela:było wyjatkowo, pieknie i wzruszajaco,a goscie wspaniale się bawili. Genialny podklad muzyczny. Pozdrowienia dla autora 🙂

  2. Genialna robota, panie Andrzeju, poogldałam sobie kilka innych filmików i muszę to powiedziec-ma pan niesamowity zmysł do łapania cudownych chwil i montowania ich w doskonała całosc. Bravo!
    No i oczywiscie znowu mi oczy zwilgotnialy! Pozdrawiam-druhna Pani Vastano 😉

  3. Zbigniew Zieliński

    Bardzo pięknie pokazane emocje wzruszenie no i miłość ręka fachowca gratuluję .Napewno jest to film ponadczasowy za 5…..10……15……..lat równie chętnie będzie się go oglądało rodzice Kasi DZIĘKUJEMY ♡

  4. Za pare lat mam nadzieję przywieźć irlandzką część rodziny na śub mojej córki właśnie w to urocze miejsce. W przyszłe wakcje pojedziemy na obiad do pałacu….. na rekonesans. Film Kasi I Nando znalzłam na YT a ostatni kadr kiedy Nando parzy w oczy Kasi wart jest OSKARA 2:31 minuta filmu


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.