• Home
 • /Turzno
 • /Alicja i Adam – Pałac Romantyczny – film

Alicja i Adam – Pałac Romantyczny – film

Alicja + Adam

Alicja + Adam

Alicja to z pewnością najszczęśliwsza Pani Młoda, z jaką miałem przyjemność współpracować. Trzy dni po ślubie, kiedy zadzwoniła z podziękowaniami, jej uśmiech był ciągle dla mnie widoczny. Jeśli z Adamem spędzą resztę swojego życia w takim nastroju, z pewnością będą najszczęśliwszą parą na świecie.

W ubiegłym roku ślub brała jej siostra- Monika, której wraz z mężem Marcinem, nie mogło zabraknąć na weselu 😉 a wcześniej na tym blogu: link

Ślub odbył się w dobrze mi znanym kościele Garnizonowym w Toruniu, a przygotowania Adama i wesele w Pałacu Romantycznym w Turznie.

3 thoughts on “Alicja i Adam – Pałac Romantyczny – film

 1. Andrzeju, bardzo dziękujemy za genialny film, który oglądam po setki razy dziennie!!! To jest po prostu arcydzieło. Kunszt Twojej pracy widać w każdej minucie teledysku. Dodam, że na uroczystości nie zabrakło także mojej 4-dniowej siostrzenicy!;)

  • Oooo jak miło, dzięki 🙂 A ja dziękuję, że zastosowaliście się do moich rad i że nie było niepotrzebnego pośpiechu 🙂
   Gratuluję siostrze, dobrze, że mogła przeżywać ten dzień z Wami 🙂

 2. Bardzo dziękuję 🙂
  Tak jak napisałeś, nie mogło nas tam zabraknąć, było to wszak wydarzenie towarzyskie roku, albo nawet dekady, jeśli nie stulecia 😉 Wszystko było perfekcyjne, co zresztą widać na filmie. Ja też go oglądam codziennie i z przyjemnością wspominam wyjątkowy klimat tego dnia.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.