• Home
  • /OFERTA MSVIDEO 2024

OFERTA MSVIDEO 2024

 
 

                       FILM ŚLUBNY                                                        KOSZT REALIZACJI ZLECENIA: 2500 zł

 

  • Filmowanie od ceremonii zaślubin do końca pierwszego bloku tanecznego, max. 5 godzin
  • Długość filmu po składzie: ok. 30min.
  • Ilość kopii: 1x Pen Drive
  • Całe wydarzenie filmowane DSLR
  • Bez dodatkowych kosztów dojazdu do 100km od Bydgoszczy

Film Ślubny
 

Informacje dodatkowe:

Decyzję odnośnie wyboru utworów muzycznych do filmu, teledysków ślubnych i całej konstrukcji filmu, podejmuje twórca dzieła (sugestie ze strony Pary Młodej mile widziane).

Jeśli ślub i wesele odbywją się w odległości od 100 do 300km od Bydgoszczy, dojazd wyliczany jest wg stawki 1km=1,5zł. (cały dystans.)

Jeśli realizowane są usługi poza dniem ślubu, dojazd wyliczany jest wg stawki 1km=1,3zł. (cały dystans.) W dalszych rejonach Polski i w innych krajach sprawy dojazdu i ew. noclegu ustalam indywidualnie.

Istnieje możliwość wydłużenia pracy kamerzysty nawet do końca oczepin, wtedy opłata za każdą dodatkową godzinę wynosi 200zł. Maksymalny czas pracy w dniu ślubu nie może przekroczyć 11 godzin.

 

 

System promocji i obniżek:

-50% w sytuacji, kiedy oddawany jest tylko materiał źródłowy (klient we własnym zakresie zajmuje się montażem filmu)

-10% promocja dla Młodych Par biorących ślub w miesiącach: październik, listopad, styczeń, luty, marzec

-5% promocja dla podpisujących umowę na mniej niż miesiąc przed ślubem

(promocje i obniżki dotyczą ceny pakietu głównego i nie mogą się łączyć)

-300zł obniżka w wypadku, gdy filmowanie kończy się po życzeniach (przed kościołem lub USC)

Na specjalne życzenie Pary Młodej:

-0zł: wypowiedzi gości „do kamery” podczas zabawy weselnej

-0zł: filmowanie w plenerze w dniu ślubu po pierwszym bloku tanecznym

 

DODATKOWO:

CENY DLA KORZYSTAJCYCH Z PAKIETU GŁÓWNEGO

Teledysk ślubny: (klip do 4 min. bazujący na ujęciach realizowanych w dniu ślubu) 900zł

INTRO: (klip ok. 1 min., realizowany na podstawie ujęć plenerowych, z przygotowań i ślubu. Klienci nie mają wpływu na wybór udźwiękowienia, koncepcję i konstrukcję klipu) 400zł

Podziękowanie dla rodziców: (teledysk do 3 min., realizowany w plenerze, minimum 1 miesiąc przed ślubem. Czas filmowania do 4 godzin)  1100zł

Teledysk plenerowy: (teledysk do 3 min., realizowany na łonie natury, w jednej okolicy, poza dniem ślubu i wesela. Czas filmowania do 4 godzin) 900zł

DRON: realizacja (800zł) i montaż (200zł) ujęć filmowych „z góry”. W cenę wliczony jest dojazd do 100km od Bydgoszczy. Filmowanie w dwóch lokalizacjach w dniu ślubu. Łączny koszt przedsięwzięcia 1000zł.

Zaproszenie ślubne: film o długości do 2 minut realizowany w jednym miejscu. Czas filmowania do 2 godzin.  600zł

Teledysk reżyserowany typu LipDub: realizacja podczas zabawy weselnej i dodatkowo w 3 różnych lokalizacjach poza dniem ślubu.  2600zł

Produkcja dostarczona na DVD i Blu-Ray/dodatkowa kopia: 400zł/80zł

Cena expresowego wykonania filmu: (do 14 dni od wesela)  800zł

Udostępnienie materiału źródłowego: 300zł

Archiwizacja materiału źródłowego i projektu na 1 rok: (możliwość wytworzenia dodatkowych kopii lub teledysków w późniejszym czasie)  230zł

 

 

Ślub jest często wydarzeniem stresującym dla większości młodych par, dlatego staram się stworzyć bezstresową atmosferę i dobry nastrój podczas filmowania.

Przy każdej realizacji filmu ślubnego spotykam się z innymi ludźmi, wymaganiami, miejscami, oświetleniem, pogodą. Wybieram sprawdzone metody i ustawienia, jednocześnie poszukuję nowych, ciekawych rozwiązań.Ujęcia pogodnych, naturalnych i uśmiechniętych ludzi mają dla mnie najwięcej wartości.

Zabawa weselna to także alkohol i różne zachowania osób po jego spożyciu. Ujęcia, które w jakikolwiek sposób mogą ośmieszyć osoby filmowane szybko trafiają do kosza. Jeśli mam jakiekolwiek wątpliwości, zawsze kontaktuję się z moimi klientami i pytam o te sprawy. Bardzo delikatnie podchodzę do tych kwestii, bo wiem, że film ślubny to pamiątka, która zostanie z Wami na bardzo długo.

Nigdy nie zlecam mojej pracy osobom trzecim. Całość począwszy od filmowania, poprzez skład, kompresję i autoryzację materiału źródłowego, a skończywszy na wydrukowaniu i wypaleniu płyt z filmem, wykonuję samodzielnie. To podejście sprawia, że film jest spójny i jednolity pod kątem jakości obrazu i dźwięku, a także chronologii i dynamiki zdarzeń.

Nie korzystam z dodatkowego oświetlenia. W ten sposób nie psuję np. atmosfery dobrej zabawy wywoływanej przez efekty świetlne zespołu muzycznego.

Dźwięk w kościele rejestrowany jest przy wykorzystaniu dodatkowego mikrofonu podłączonego do systemu nagłaśniającego, co sprawia, że niepożądane odgłosy są efektywnie wytłumiane.

Posiadam certyfikat uprawniający do filmowania ceremonii w obiektach sakralnych.

 

Polecam zapoznanie się z FAQ, moimi artykułami i najnowszymi realizacjami.

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, nie wahajcie kontaktować się ze mną, chętnie odpowiem na każde z nich.

 

Andrzej Gałązka          –          www.msvideo.pl          –          tel. 697-134-785