• Home
  • /Żuromin
  • /Luiza i Marcin – wesele Słoneczny Dworek, Chamsk – film

Luiza i Marcin – wesele Słoneczny Dworek, Chamsk – film

Luiza + Marcin

Luiza + Marcin

  To był piękny dzień. A to za sprawą Luizy i Marcina, którzy swoją przysięgę złożyli w kościele p.w. Św. Antoniego w Żurominie – dobrze mi znanym, ponieważ filmowałem tam wcześniej ślub Karoliny i Mariusza oraz Marty i Pawła. Wesele odbyło się w Słonecznym Dworku, miejscu, które zapewniło wyjątkową oprawę dla wspaniałej zabawy weselnej i miało duży wpływ na wrażenia estetyczne większości ujęć filmowych tego teledysku ślubnego. Utwór muzyczny wybrałem szybko i bez wahania, ze względu na jego wyjątkowy i romantyczny charakter, miejsce zabawy weselnej oraz to, jak wyglądała Luiza w ten pogodny dzień 🙂

 

Luizo i Marcinie.

Jeszcze raz dziękuję Wam za zaproszenie na jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Dzięki Wam byłem częścią tego niezwykłego wydarzenia.

2 thoughts on “Luiza i Marcin – wesele Słoneczny Dworek, Chamsk – film

  1. Andrzeju, dziękujemy Ci. Dziękujemy za to, że udało Ci się uchwycić „ten” moment, uwiecznić go dla nas tak, by stanowił cudowny powrót do przeszłości, swoisty katalog wspomnień, esencję towarzyszących nam wówczas emocji przepełnioną estetyką obrazu i dźwięku. Dzięki Twojej pracy i zaangażowaniu zawsze będziemy mogli przenieść się do tej pięknej, majowej soboty i na nowo poczuć wyjątkową aurę tego wydarzenia. Z najlepszymi życzeniami, Luiza & Marcin.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.